Aktualności Aktualności

Wieczór z owadami w Centrum Edukacji Leśnej w Celestynowie

Nadleśnictwo Celestynów zaprasza do udziału w kolejnym spotkaniu edukacyjnym, które odbędzie się 23 czerwca w godz. 18:00-23:00 w Centrum Edukacji Leśnej w Celestynowie.

Interesujecie się owadami? To jest wydarzenie dla Was! Podczas spotkania w Centrum Edukacji Leśnej poznacie ciekawostki ze świata owadów, będziecie obserwować owady zamieszkujące naszą łąkę kwietną, a po zmroku weźmiecie udział w wabieniu nocnych owadów do światła. Nie zabraknie też warsztatów plastycznych, podczas których dacie upust swej kreatywności. Zabierzcie ze sobą prowiant na wspólne ognisko.

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona – obowiązują zapisy

Wydarzenie skierowane jest do osób dorosłych, młodzieży i dzieci od 10 lat z opiekunami.

Aby zapisać się na wydarzenie należy wysłać uzupełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie https://celestynow.warszawa.lasy.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/Lt9mOAtXxuDr/content/wieczor-z-owadami  na adres e-mail: roza.brytan@warszawa.lasy.gov.pl

Dostaniecie w odpowiedzi maila potwierdzającego Wasze uczestnictwo w wydarzeniu lub informującego o wpisaniu na listę rezerwową (w przypadku już zapełnionej listy). O uczestnictwie w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń. Pamiętajcie, aby zapoznać się z regulaminem wydarzenia.

Szczegółowy harmonogram:

18:00 – rozpoczęcie Wydarzenia w Centrum Edukacji Leśnej w Celestynowie (adres: Celestynów, ul. Wojska Polskiego 46)

18:00 – spotkanie z entomologiem i prezentacja na temat fascynującego świata owadów

19:00 – spacer entomologiczny na pobliską łąkę

19:30 – warsztaty artystyczne

20:30 – ognisko

21:00 – wabienie owadów do światła

23:00 – zakończenie spotkania