Aktualności Aktualności

Koncert prosto z serca lasu

Już w najbliższą sobotę, 27 czerwca, na wszystkich melomanów czeka niezwykła uczta – pierwszy w Polsce koncert z serca lasu.

            Na terenie Nadleśnictwa Celestynów zabrzmi prawdziwa leśna muzyka, pełna artystycznych fuzji oraz szalonych improwizacji na pograniczu muzyki klasycznej, elektronicznej, jazzu oraz muzyki etnicznej o słowiańsko-bałkańskich korzeniach.

Po raz pierwszy w Polsce będzie można usłyszeć muzykę płynącą z serca lasu, spektrum instrumentów i ośmiu utalentowanych muzyków, którzy wystąpią pod kierownictwem uznanego kompozytora filmowego, producenta muzycznego i pianisty – Atanasa Valkova.

Live from the Forest / Atanas Valkov Oktet to profesjonalnie wyprodukowany koncert z lasu transmitowany na żywo. Scenerią wydarzenia będzie sama natura, a artyści wystąpią na terenie malowniczych celestynowskich lasów. Będzie to koncert instrumentalny, a muzycy nie będą wykorzystywali dodatkowego nagłośnienia, by ich twórczość harmonizowała z otoczeniem.

Wydarzenie podzielono na dwie części. Pierwsza rozpocznie się przed zachodem słońca, o godzinie 18.00, a druga – o zmierzchu, czyli o godzinie 21.30.

Na leśnej scenie usłyszymy między innymi dźwięki harfy, fortepianu oraz instrumentów perkusyjnych.

Dodatkową, atrakcją wieczornej części koncertu będzie także uczta wizualna – doznaniom muzycznym towarzyszyć będzie bowiem video mapping 3D.

 

Koncert można śledzić na żywo na Facebooku:

facebook.com/atanasvalkovmusic

i YouTube.

Link do wydarzenia na FB:

https://www.facebook.com/events/278757206580710/

Patronem wydarzenia jest Nadleśnictwo Celestynów.


Nadleśnictwa i inne

 

Mapa lasów

Mapa lasów

 

Polecamy Polecamy